| Mony_4137 a întrebat:

Daca urmareste cineva "Furtuna la palat" si stie unde pot gasi melodia care tot mai apare in film, sa ma ajute, va rog.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=A-5w958KIcI

30 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
asculta videourile de pe pagina http://www.youtube.com/......p?/results

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat de pe net toate melodiile din film sunt 17 http://www.mediafire.com/? etnoywqnzfn; aceasta este adresa.Fisierul este format win rar eu le-am salvat apoi le deschid cu winap sunt superbe; nu trebuie sa te inscrii daca nu dai fast download oricum se descarca repede. sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. moni
stiu eu de unde s-o iei
intra pe youtube si scrie furtunalapalat totu legat da serch
apoi dai click la videoclipul ala cu imaginea care o are pe Song-yeon imbracata in concubina(costumul e albastru) e melodia e aia de sfarsit.si apoi cauti in partea dreapta a ecranului la youtube si dai click pe imaginea unde apar toata "gasca". copii aia mici, song yeon si san, si imparatu si comandantul... da-mi te rog id tau vreau sa fim prietene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti spune de unde pot sa iau tot serialul ca de abia am vz pana la 51 si nu gasesc sa il vad pe tot ast mail pe nasty_vyo6@yahoo.com sa imi dai si mie te rog frumos daca stii de unde pot sa il iau ast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are melodiile alea va rog sa mi le da-ti si mie pe id-ul claudytza_andreea_cool va rog din toata inima ca nu pot sa le descarc plssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti episoadele "http://www.megaupload.com/? f=D4TQ5685" iar aici titrarile in engleza "http://www.megaupload.com/? f=20T92725"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la linkul ala de pe megaupload imi cere o parola sa il downloadez... care e parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu le am si pe cea care se canta la sfrsit cred. si pe cea cand imparatul se intalneste cu Song-yong.[ http://www.youtube.com/watch?v=MDxQNoU1GeU&feature=related ]asta ii cand se intalnesc si asta [ http://www.youtube.com/watch?v=4Mvfyybgqg8 ];)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut dar n-o gasesc daca o gasesc te anunt dar daca o gasesti tu mi-o dai si mie
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? etnoywqnzfn acesta sunt melodiile sunt faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.esnips.com
gasesti melodia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde fac si eu rost oare de toate episoadele ...tot filmul? as vrea sa mi l pu n pe cd mondtruletz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aimini.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube Yi San - promise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe melodia mp3 din furtuna la palat si este chiar prima varianta dar nu stiu daca are si download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Se cheama Jang Yoon Jung - Promise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You tube yi san-promise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
stiu eu unde unde apara poza de la film ca-l urmaresc eu scrii pe google download song furtuna la palat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ele sunt mai multe melodiile le poti gasi pe triluliu scrii acolo"furtuna la palat si iti apar toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am gasit melodia http://www.loudtronix.com/search/yi-san/1/mp3/1 aici am gasit si alte melodii din alte filme coreene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ma numesc Anita si am raspunsul la intrebarea ta.Melodia pe care o cauti se numeste:Yi San promise.Si ogasesti pe Yutube.Scrie pe google melodia Yi San promise si o vei gasi>Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii yi san

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vorbiti de melodia asta as fi si eu interesat unde as putea gasi filmul in intregime poate cineva sa-mi spuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta episoadele si baga un epison sau daca nu cauta, furtuna la palat yu san.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti furtuna la palat melodie

| paulaiubitzik a răspuns:

Buna eu am urmarit serialul dar nu stiu unde poti gasi melodia am cautat-o si ea dar n-am gasit-o daca o gasesti imi lasi un raspuns te pup

| SukBin a răspuns:

Jang Yoon Jung-Promise (numele melodiei)