| asdfghjk872 a întrebat:

Daca vreau sa fac un videoclip in care sa includ mai multe melodii si poze cu prietenii mei, une pot face acest video, pe YouTube se poate[daca da, cum?] sau sunt programe? Dati-mi detalii va rog! Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu cred ca se poate pe youtube sa creezi prezentari video. Pe youtube cel mai simplu e sa le postezi.
Daca ai doar poze si melodii, Movie Maker (program instalat odata cu Windows-ul) e super ok. Intra in bara de Start -> Programs (sau "All programs") si in lista cu softuri instalate cauta Movie Maker. E simplu de folosit si e gratuit. Apoi il poti incarca pe youtube si pe alte site-uri video pe care ai cont.
Spor la creat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca windows movie maker.e super simplu am facut si eu un videoclip.

| Bor a răspuns:

Windows Movie Maker.Cauta un tutorial pe youtube cum sa lucrezi in el. Daca stii putina engleza o sa fie usor.

| celmaibest a răspuns:

Windows Movie Maker este cel mai simplu mod...si cum spui tu ca vrei sa faci dureaza in jur de 3-4 minute sau mai putin sa faci...ptr Windows XP sau Vista este inclus in calculator, doar da un search. Pt Windows 7 trebuie downloadat de pe siteul microsoft.com. Sper ca te-am ajutatwinking