| OneWayToMe a întrebat:

Vreau sa descarc melodii de pe,, Youtube``, dar tot cu videoclip.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca programul asta de aici:
Magic's Video Downloader
http://www.magic-imv.ro/vd/download.html

Uite de pe ce site-uri descarci video: Download from: Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru
Bafta!

| κλάους a răspuns:

Descarca Ant Video DOwnloader de aici: http://www.ant.com/video-downloader si dupa aia intra pe Mozila Fire fox sau Internet explorel si o sa ai jos in partea dreapta o chestie cu Download, Explore, etc. Daca nu e jos inseamna ca o sa fie sus in barele alea (acolo jos sub adresa web). Poti descarca ori ce video dar trebuie sa astepti sa fie accesebil butonul download. Sper ca te-am ajutat;)