| Phineas a întrebat:

Dar de Sony Cyber-shot s2000 ce parere aveti, cum vi se pare?

1 răspuns:
| robylego a răspuns:

10, 1 megapixeli - Captureaza imagini de calitate ridicata, pentru detalii marite
Ecran LCD Clear Photo de 6, 2 cm/2, 5" - Ecranul LCD Clear Photo (230 mii de puncte) ofera detalii excelente, contrast ridicat si unghi amplu de vizionare
SteadyShot - Reduce neclaritatea la fotografierea cu camera in mana pentru imagini mai clare in conditii de iluminare redusa
Modul automat inteligent - Regleaza automat expunerea si alte setari pentru rezultate optime intr-o gama larga de situatii de fotografiere
Detectare a fetei - Regleaza automat focalizarea, expunerea si balansul de alb pentru portrete mai clare
Obiectiv cu zoom optic 3x - Tehnologie optica de inalta calitate pentru imagini clare la toate setarile de zoom
Selectie scena - Un numar de opt moduri Scena va ajuta sa obtineti rezultate excelente intr-o serie larga de conditii
Declansare la zambet - Porneste automat declansatorul cand subiectul zambeste: cu setare ajustabila a pragului si posibilitatea selectarii prioritatii pentru copii/adulti
Mod de fotografiere usoara - Operare usoara pentru incepatori cu comenzi simplificate si instructiuni usor de citit pe ecran
PMB Portable - Software de transfer integrat care permite incarcari rapide, usoare pe site-uri de partajare a imaginilor cand camera este conectata la orice PC cu conexiune Web
Retusare in camera foto - Functii distractive de retusare a imaginii in camera, inclusiv decupare si corectarea efectului de ochi rosii

dupa mine e bun