| davidtm a întrebat:

Dati-mi ceva funny pe net.ma plictisesc.
dau funda!

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Scrie pe youtube Remy Guillard. Vezi ca sunt mai multe videoclipuri.

| davidtm explică (pentru KiddaBăă):

Cat am ras eu si tata si mai un unchilaughing))
meriti funda!

| KiddaBăă a răspuns (pentru davidtm):

Sau scrie glume rusesti, glume proaste. Si alea sunt la fel de tari =)

14 răspunsuri:
| Deryana a răspuns:

Bine incearca picjoke.net vei face poze funny. poti sa imi dai fundita?

| xXL1V1UXx a răspuns:

Incearca www.vaidevoi.com! eu in fiecare zi ma dau pem spate de ras :D sau intra pe facebook pe http://www.facebook.com/Bancuri... poti citi bancuri postate de altii sau te poti uita la poze si videoclipuri... pozele sunt. TRAZNET!

| JustMe3120 a răspuns:

Daca ai cont pe facebook scrie acolo unde cauti lume scrie poze amuzantewinking

| easydeath a răspuns:

Intra pe facebook si cauta ''invata sa razi''

| Florin_George_1978 a răspuns:

Intra pe facebook si scrie la search:glumet

| davidtm explică (pentru Florin_George_1978):

Asta o stiu cu glumet