| Ioana1999 a întrebat:

Dati-mi filme pentru copii (online). funda

Răspuns Câştigător
| alma1115 a răspuns:

Air buddies, alba ca zapada, alice in tara minunilor, alvin si veveritele, anastasia, animalia, aventurile lui daffy duck, barbie prezinta degetica, bee movie, bolt, brat, cartea junglei, cei trei purcelusi, cenusareasa, charlie si fabrica de ciocolata, cocosatul de la notre dame, cum a furat grinch craciunul, cu totii la surf, deasupra tuturor, hansel si gretel, harry potter, hercule, horton, in cautarea lui nemo, inima de cerneala, insula din vis, micul tobosar, motanul incaltat, pisicile nu danseaza, ponyo, popeye si prietenii, printesa si broscoiul, robin hood, testoasele ninja, sper ca o sa-ti placa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.deseneanimateonline.net/2010/12/filme-pentru-copii.html uite aici. ai si filme romanesti mai vechi, si filme dublate in romana :)

| catelvesel a răspuns:

Http://www.imdb.com/......arch/title ai 2000 filme de unde poti alege