| MBG a întrebat:

Dati-mi linkul de unde pot downloada Kzh

Va rog fara raspunsuri gen "Nu mai juca cu coduri" sau linkul ala de pe csgothic care il downloadezi si in el scrie nu mai juca cu coduri si normal nu sti sa joci... etc.
Deci fara raspunsuri fara nici un sens

2 răspunsuri:
| Serj69 a răspuns:

Salut tuturor!
Tocmai ce jucam Counter Strike Global Offensive si tocmai ce ma gandeam sa ii ajut pe altii la rank ca stiu cat de greu mi-a fost si mie sa ies din unele rank-uri.
Rank-ul actual pe contul meu este SMFC - supreme master first class.
Cat costa?
Nimic!
Cum se procedeaza?
Simplu, pui family share pui o parola, blochezi tot (sa nu am acces la inventar/parola/email etc)
Pentru mai multe intrebari ma gasiti pe facebook : https://www.facebook.com/sergiu.panc