| raduqu a întrebat:

Dati-mi niste idei pentru o compunere stintifico-fantastica!

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Tu un pamantean normal, dar cu 1 dar unic, acela de a comunica cu extraterestrii, vin extraterestrii pe pamant doar la tine parintii, prieteni tai nu stiu nimic, tu comunici cu ei, te teleporteaza in diferite planete devii un veteran de razboi pe Afra Nah(o planeta din Kei) unde castigi razboiul cu Lenitii, etc. laughing

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Calatorie intr-un atom, intr-o celula.

| capsproutciz a răspuns:

Pai gasesti un animalut mic si dragut si te decizi sa-l pastrezi dar observi ceva ciudat la el. Mananca orice in afara de carne. Mai vezi tu de aici cum il omoara armata sau altii de la FBA il pun in cusca sau il imblanzesti sau un final tragic macanca tot panantul.