| alecs94 a întrebat:

Dati-mi niste site-uri pentru haine, papuci de firma (adidas, nike, puma) da sa fie mai sigure ( nu sa fie tepe, am mai patit ) de unde ati cumparat si voi, o seara buna

Răspuns Câştigător
| andyanimefan64 a răspuns:

Www.originals.ro
www.hainetari.ro
Funda? :d

6 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Http://www.mycloset.ro/ vezi aicia adevarati dar scumpi :D daca ai bani nu te mai uiti la pret;) vizionare placuta

| costyn162 a răspuns:

Www.otto.ro este foarte serios, mi-am facut cont pe site si acum primesc lunar reviste si cataloage.
Daca te-am ajutat un vot pls. http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1075

| ALice_4674 a răspuns:

Forever21

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| YaSs a răspuns:

Www.okazii.ro :*