| astro5 a întrebat:

Dati-mi pls un site cu teme pentru calculator?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna. Poti incerca site-ul asta http://www.google.ro/imghp?hl=ro&tab=wi. Google imagini.Scrii aici teme pentru calculator si iti va da cateva.

Sper ca te-am ajutat.Bye-bye!

| Yumitsu a răspuns:

Nu sunt sigura daca exista teme la calculator. Iti poti lua wallpapere. Doar atat.

| OanaZuza a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images isz:l&source=lnt&sa=X&ei=qs0hTZ-DEcGi8QPu6siHBw&ved=0CAcQpwU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga copilu, exista un site pentru drogati ca tine si sa nu mai folosesti pe acesta!