| Fireheart1996 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva idei despre ce as putea face de revelion impreuna cu niste prieteni! :*
Cel mai bun raspuns primeste fundita :X

Răspuns Câştigător
| teo3D a răspuns:

Pai incepeti prin a da o petrecere la unul dintre voi acaasa (expediati parintii la restaurantwinking ) muzica bautura mancare distractie. Cand sunteti suficient de ametiti iesiti afara dati artificii si petarde ciocniti un pahar de sampanie si savurati anul 2011. Dupa aceasta strangeti-va iar la cineva acasa si (daca sunteti si fete si baieti) jucati adevar sau provocare sau fantanita. Mai trageti o repriza de bautura si mancare si *** 4 -5 dimineata mergeti acasa (incercati sa ajungeti intregi acasa)

3 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

1. mancati si beti pana va faceti manga
2.mergeti la un concert
3.mergeti pe drumuri, cu petarde alea alea...stiti voi.

| forever4you a răspuns:

Poi puteti sa va duceti in club(scuze dar nu stiu varsta pe care o aveti)sau va puteti strange la un prieten si acolo sa ascultati muzica sa creati o atmosfera super, puteti sa chemati multe persoana ca sa fie ceva gen o petrcerebig grin

FUNDA...please,please

| LaTulipeNoire a răspuns:

Sa va duceti in padurea orasului si sa faceti un foc eventual un gratar (focul va consoleaza si relaxeaza) mancati in padure, beti ce doriti si stati pana noaptea, noaptea ve-ti avea foarte multa adrenalina, din cauza fricii.Atentie! nu te duce niciodata singur in padure noaptea! Te vei panica si vei ajunge intr-un stadiu avansat de nebunie. Serios vorbesc, daca ajungi in stadiul asta cand cineva te va vedea si va vrea sa te ajute il vei respinge. Va duceti mai multi, iar nimic nu e mai amuzant si plin de adrenalina sa iesiti noaptea din padure! Eu asa fac in fiecare weekend, asa ma relaxez.