| anonim_4396 a întrebat:

happy. Am si eu nevoie de cateva idei deorece de revelion vine la mine o prietena foarte buna si nu prea stiu ce as putea sa facem.Pentru un raspuns f bun dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Salut pai ai putea sa va jucati remiwinking sa faceti farse la tel. de preferat sunati la o pizzerie si faceti plangeri ciudate, daca aveti in tel. sunati cu Nr.Ascuns bagati pe difuzor. si daca aveti ceva de genu ''mamaia''Alo vii sa imi tai si mie lemnele alea? Alo nu te aud. Alo vii sa imi tai si mie lemnele alea. dupa rade putin si face. Gogoasa vii sa imi tai si mie lemnele alea? Ai promis ca le tai si nu le tai. Fira i al naibi. Te astept, alceva. mancati ceva. bun cum ar fi Lasagna roag-o pe mama sa facawinking ca e mai greu., iesiti afara, faceti bradu chestii Dastea

Succes!

Craciun Fericit:X

| monikablondie a răspuns:

Puteti dansa, va puteti juca jocuri gen Monopoly, Remi, puteti discuta despre problemele fiecareia, iar, dimineata mergeti la colindat cu Sorcova sau Plugusorul. Sper ca ti-am putut fi de folos.