| florinxD a întrebat:

De revelion ies cu niste prieteni afara... ce am putea face?hee hee cine imi da cele mai bune idei. funda! =p~

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncati cu petarde in balcoanele oamenilor, agatati niste fete, beti niste alcool dar nu prea mult ca sa nu va vad pe la stiri a doua zi dimineata si mai gasiti voi.

| florinxD explică (pentru anonim_4396):

Ai fost aproape de funda laughing

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Aţi putea să beţi şi să daţi foc la case.

| lollaXlolly a răspuns:

Buna florinxD este foarte usor avand in vedere ca tu esti baiat te poti duce la o cafea sau la o ciocolata calda, apoi daca in oras sau intr-un loc apropiat se vor face artificii va putti duce acolo si daca nu iti sunt de folos ideile mele atunci mai am una : Sarbatoriti revelionul impreuna si atunci pentru ca este revelionul v\iti va veni tie o idee dar oricm sper ca te-am ajutat macar un pic fundita?