| JustMe_2928 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva replici sa mai am si eu ceva nou de exemplu:Ti-am dat respect, Ti-a dat maxim, Du-te acasa...Va rog cele mai noi si super tari replici funda`!

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Spuneti ca nu m-a suportati dar v-a uitati la mine de parca mi-ati fi fani.

º•"Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."•º

Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele Invidia ta imi hraneste orgoliul

Crezi ca ma faci geloasa? Nu fraiere! Nu ma intereseaza, oricum te doare inima cand te uiti la poza mea.Asa ca ai grija de nasoala ta.

ØMa Barfesti? Stai linistita nu ma jignesti doar imi arati cat de copila esti…!winking

→♥← Sunt putini cei pe care ii admiri →♥←

→♥← De`aia vorbesc in sictir →♥←

→♥← Nu retrag ce spun →♥←

→♥← Stai pe fir! →♥← → Te uiti insistent ←

→ Vrei sa gasesti un defect ←

→ Nu te supara frate " ←

→ Eu nu`s ca toate ← Ai mai zis sa-ti dau o sansa … sa`mi arati ca nu esti ceea ce pari ღ

ღ Si ti-am dat … doar un minut sa dispari! ღ

~~ Mereu am sa-ti zambesc parsiv

E un gest instinctiv "

Sa nu crezi ca sunt pentru tine

Sunt mereu pentru mine • Suntem femei smecherite, greu de luat •

• Daca vrem, zapacim orice barbat •

• Fa`ti curaj nu te lasa, spune ce ai vrea " •

• Zi care dintre noi este mai sexy si rea •

T3 uItZi ca FrAiEru`n tReCuT__[ ]__si`ty dAi sEaMa cE`aI pIeRdUt__[ ]__CaNd Ma vEzY ZaMBiNd fRUmOs__[ :X]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__[ ]__ :X:X

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

3 răspunsuri:
| lovenrt a răspuns:

Taci ma ca esti prost., du-te la gara ca cu fata asta te intregrezi printre aurolaci(asta e facuta de mine)... te transformi ma? stiu multe da nu prea imi vin in minte aa uite una. vorbisi si tu. sau ...mai bine te cacai decat sa vorbbesti

| PicSiPoc08 a răspuns:

SPAMpagina.php?id=1399

| InNa_6021 a răspuns:

[Du-te si spanzurate! ]
Esti degeaba!
Aruncate-n cap
Scandura, te cheama mata!
Fugi dupa tren. poate te asculta!
Te-ai haladit fa!
Puti, fa o baie!
A fost un trucaj, rusine dinu patriciu!
Ti-am dat mare capac de ti-a tiuit!
Te transformi?

[fundita.->mana ma doarelaughing]