| AnemonaP a întrebat:

Dati-mi replici beton adica cand se ia cineva de mine, sau cand se cearta replici super

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Spune-i simplu ca daca te-ai cobori la nivelul lui/ei de inteligenta, ai da de pamant.

| me_3408 a răspuns:

Hmm, pai depinde cum vrei, smechere sau obsecene laughing poti sa folosesti din astea "trebuie sa o intreb pe mata in ce pozitii se face un copil asa handicapat ca tine" ceva de genu, presupun ca gasesti pe google laughing noroc