| 4shl3y Tisd4l3 a întrebat:

Dati-mi si mie linkuri cu poze dragute.
Cea mai draguta primeste fundita.winking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Probabil a trecut timpul pe care il aveai pentru a alege raspunsulbatting eyelashes. A fost ales ca cel mai bun cel care a fost dat primul big grin

| 4shl3y Tisd4l3 explică:

Dar de ce nu pot sa dau fundita la cine vreau eu?

| Maria_1984 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/
Aigi gasesti poze superbe, unele fiind realizate chiar de utilizatori(pictate sau realizate in creioane)
Sus la sectiunea search poti scrie orice categorie de poze pe care le vrei!

| gabriela007 a răspuns:

Ia id-ul meu gabriella_mady12, am multe poze dragute, dar nu mai stiu linkulwinking. Le voi arata pe mess :*:*