| PaPi a întrebat:

Dati-mi si mie niste filme gen aventura, fantastic, muzical... dar care sunt super faine. Mersi!

Răspuns Câştigător
| SkittlesS a răspuns:

Unul super cu will smith,, independence day'' merita vazut serios e cu invadarea planetei de extraterestrii m-a pus pe ganduri filmul

pup
StupiDream

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

The chronicles of narnia ( toate 3 partile)
the lord of the rings ( toate 3 partile)
Harry potter ( toate partile)

| SkittlesS a răspuns:

L-ai vizionat?
Ma bucur ca ti-am fost de folos
pup
StupiDream

| PaPi explică:

Da... m-am cam speriat cand au adus extraterestrul ala in lab. In rest filmul a fost SUPER!

| poisonivy a răspuns:

Iti recomand vampire diaries, good bye lenin, the exorcist, the secret garden ( asta mie mi-a placut tare mult ). Cam atat. Sper ca te-am ajutatwinking