| Hasss a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodi de stare nervoasa laughing adica cu bug mafia paraziti si alti cantareti tongue cu sau fara injuraturi alea alea dar cat mai multe dau funda

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Parazitii-arde
Parazitii-necomercial
Parazitii-lasa-ma sa beau
Parazitii-violent
Parazitii-mari romani
Bug mafia-fara cuvinte
Bug mafia-in anii ce au trecut
Bug mafia-la fel de prost ca tine
Bug mafia-cand trandafirii mor
Bug mafia-5000 de zile
Bug mafia-cu talpile arse
Bug mafia-viata noastra
Bug mafia-40 km\h
Guess Who-tot mai sus
Guess Who-sex
Guess Who-oriunde te duci
Guess Who-manifest
Guess Who-unu altu
Guess Who-liber
Guess Who-diamantele se sparg
Grasu XXL-lala song
Puya-vestul salbatic
Puya-american dream
sper sa-ti ajungahappy

| Hasss explică (pentru madalinutza):

Madalinutza cred ca tu primesti funda dar sa vedem poate sunt alti cu alte melodii si mai tari happy

8 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Daca sti engleza...iti recomand rapperi de pe coasta de vest a americiihee hee
Si nu vorbesc de astia care au aparut acum...ci de aia mai vechi care intr-adevar stiau ce inseamna rap. happy

| raducmustiuc a răspuns:

Nu pre inteleg ce sunt alea "melodii de stare nervoasa" dar cand esti nervos ar trebui sa asculti melodii care te linistesc asa ca iti recomand muzica jazz happy

| Hasss explică (pentru ReyIzInsane):

Hai ca esti tare laughingrolling on the floor da nu-ti dau funda daca era intrebare de amuzament tie tio dadeam sorry nu pot happy caut melodii ALTE COMURI VA ROG

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReyIzInsane):

Vai ce tare ai fost =))
sti ce... fai ca asta :)) http://www.youtube.com/watch?v=xA6yWqO-SYs

| Hasss explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))) mersi boa mai inveselit rolling on the floor

Întrebări recente