| anonim_4396 a întrebat:

Dati`mi si mie site`uri. in care primesti puncte pentru ca esti activ.depinde de site daca e de jocuri sa faci puncte jucand jocuri daca e de muzica sa faci puncte adaugand muzica. etc happy

2 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Aici trebuie sa castigi clopotei adaugand jocuri poze cu tine poti sa iti faci si fancluburi www.clopotel.ro sper sa iti placa:).

| GreenPills a răspuns:

Uite aici.Tot ce trebuie sa faci e sa te joci si sa castigi insigne(care au puncte)ca sa avansezi in level. http://www.kongregate.com/ Bafta!