| crisbebe a întrebat:

Dati-mi si mie site-uri in care sa fie poze cu multe multe multe haine in special rochii asa mai de ocazie dar sa fie mai speciale gen cu pene sau lunga in spate si scurta in fata(nu neaparat deosebite dar sa fie elegante asa mai de ocazie).
FUNDA pentru cel mai bun site si cu cele mai multe rochii(sa aiba pe putin 50-100 de rochii)

3 răspunsuri:
| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Incearca asta: http://www.google.ro/......tp?/search

Sper sa-ti placa si sa-ti foloseasca! :)

| De_Lux_Rochii_Elegante_1984 a răspuns:

Buna,

Noi colaboram cu niste producatori foarte buni care ceeaza rochii de mireasa si de ocazie din America si aducem pe comanda rochii deosebite. Rochiile se pot crea dupa marimea standard din tabelul de masuratori, dar si dupa masurile dumneavoastra.
Se poate realiza si dupa o poza clara.

Va astept pe site-ul nostr www.rochiielegantedelux.ro sau pe www.rochiidelux.blogspot.com. Avem mai multe modele pe pagina noastra de Facebook:https://www.facebook.com/ERochiiDeSearaSiDeMireasa

Avem si cateva modele pe stoc.

Multumesc!