| NykoO a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri de dragoste neimpartasita. Cele mai multe si mai bune primesc FUNDA! love struck

Răspuns Câştigător
| cat212 a răspuns:

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "
»" Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu! "
»" E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU! "
»" E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie… "
" Afara-i frig si innorat/ Stau singur, trist si suparat/ Afara ploua si-i urat/ Simt inima vibreaza-n gat/T u acolo, eu aici/ Vad lumini de licurici/ Tu esti acolo, eu aici… "
» " Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC! "
» " Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang! "
» " Iubirea e prima c***a care m-a facut sa plang… "
» " Ce sa fac ca lacrima sa nu se mai plimbe pe obrazul meu? "
» " Indiferenta ta, raneste sufletul altora… "