| Chrystyne a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri triste, de dragoste neimpartasita...
Care sunt cele mai frumoase si multe primesc fundahappy
Si inca ceva: Nu vreau link-uri.

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

1.Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba am pierdut o persoana la care tin si care ea nici nu a aflat ce simt pentru ea, nu mi-a dat nici o sansa

2.Am intalnit un inger Mi-a soptit sperante L-am privit orbind m-a atins visand L-am parasit plangand

3.Cumva in adancul sufletului simt o raceala Iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu

4.Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile

5. Dragostea este ca un fulg de nea coboara usor si te face sa tremuri de placere Iar apoi se pierde si se topeste

6.Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine Acum stiu ca-n serile senine uneori si ingerii mai plang

7. zic adio printre lacrimi si te las in drum Am suferit prea mult ca sa iert acum.

8.- Lacrimile m-au cuprins Sufletul imi este prins /Inima imi e lipita Si iubirea sfarsita

9. OFFLINE pentru fericire, ONLINE pentru lacrimi

10. Sper sa ca stii ca inca se mai vad ranile pe care mi le-ai lasat odata cu plecarea ta

11.Trec peste tot si toate cu un zambet Dar nu am sa uit niciodata ce`am simtit Ce simt si probabil de voi simte in continuare.

12.Toate trec cu o lacriza si un zambet Dar nimic nu trece fara sa lase urme

13. Un zambet inseamna fericire Dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit Dar nu poti zambi cand inima iti plange

14. Oamenii spun ca iubirea e magie. Dar magia e doar iluzie

15.Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin in ploaie nu poti sa-mi vezi lacrimile

16.Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost o data!

17.Intru in operatie peste 10 minute Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine

18. Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El Stiind Ca Nu Il Poti Avea.

19.in ziua in care te- ai nascut... a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu...care a pierdut cel mai frumos inger pe care il avea.

20.imi va fi dor
imi va fi rece
dar timpul nu va vindeca
ci doar va trece

21.Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt, acum Fara tine ToTuL E schimbaT

22.am o viata de trait
si in lacrimi am iubit
am plecat si tine minte
nu iubi fara cuvinte

23.Visele nu ti le dau! nu m-i le poti lua! Sa visez e viata mea

24.Nu mai vreau sa aud cum plange sufletul tau
Ma doare, stii ca ma doare, cand te uiti spre cer
Acolo voi fii eu, aproape de tine mereu
Nu mai vreau sa aud cum plange sufletul tau
Ma doare, stii ca ma doare, cand te uiti spre cer
Acolo voi fii eu.

25Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Fundita?:X

1 răspuns:
| pitikaaa a răspuns:

Il iubesc da prostu` nu-si da seama