| ZuHuXχX a întrebat:

Dati-mi si mie un metin care sa fie la fel ca pe empire Cronikal (Nu Hammer nu PVP metin2 nu Gx) Funda (Ps sa aiba daca se poate Mc|nu e obligatoriu|)

2 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

In ciuda faptului ca si eu am jucat Cronikal timp de 2 ani de zile, mi-a venit foarte foarte greu sa ma adaptez la alt fel de metin. Ma ofticam ca luam bataie cand mergeam sa cresc, iar pe Cronikal nu se auzea nici musca. In ciuda faptului ca pe alt metin2 a trebuit sa ma obisnuiesc cu gandul ca sunt newbie, am incercat sa joc metin2 Gx, multumita colegei mele. M-am obisnuit si cu Gx acum, chit ca nu prea stiu preturile itemelor. happy Poti sa dai cautare pe Google la alte private. TheLostWorld Metin2 este un server facut de unii Gm-i care au fost da-ti afara din Cronikal sau Hero, printre care, daca esti player mai vechi,si fostul Gm Erathiel,vechiul meu prieten. Este un server adaptat dupa Cronikal, dar Cronikal este mai usor. Acesta o sa te captiveze mai mult, deoarece nu sunt date toate chestiile mura in gura.
Numai bine!

| CrazyGirl16 a răspuns:

Incearca tdl :P:P http://metin.tdlgaming.com/ eu sunt multumita de el :P:P