| Axel1234 a întrebat:

Dati-mi si mie un site de pe care sa descar Adobe After effects si cateva tutoriale cu care sa fac rasenag si chestii din naruto in after effects

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Faptul ca nu stii de unde sa il downloadezi ma face sa cred ca nu vei sti nici ce sa faci cu el. Pai pentru tine e simplu, ia si tu trialul de pe net de la ei de pe site. Cu siguranta il vei sterge in 10 minute.
http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=after_effects&loc=en_gb
Este un program destul de greu, daca nu ai cunostinte cat de cat o sa faci ce-am facut si eu cand l'am deschis prima data (m-am uitat la el ca "curca-n lemne" sau ca "broasca-n teava", l'am inchis si nu l'am mai deschis 2 ani)!

3 răspunsuri:
| Axel1234 explică:

Nu conteaza numarulwinking

| Axel1234 explică (pentru Axel1234):

Asta e dowload assistant sad