| sara_3009 a întrebat:

Dati-mi si mie un site in care sa-mi personalizez pozele.(FUNDA)

6 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut. poti incerca www.pixlr.com. Bafta

| neanderthalfararusine a răspuns:

Http://pizap.com/ cand ajungi acolo dai pe start si dai pe upload photo si daca vrei sa o postezi pe facebook dai ce-ti apare acolo daca nu inchizi pe x. La sfarsit dai pe stanga de la butonul mausului(sunt doua) si clik pe save pictures de acolo pe imagine

| rpushtiu a răspuns:

Doresti sa le modifici?

| rpushtiu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci TAAZ care il gasesti pe www.taaz.com! iti faci contulet, este gratis. Apoi uploadezi poza desigur sa fie o poza de inalta calitate si modifici ce vrei! Sa mentionez ca acesta este un site de makeover cool si iti va placea :D

Întrebări recente