| crisbebe a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site sau mai multe sau orice cu poze dar nu obisnuie clasice un peisaj sau un iepure ci gen imprimeurile de pe tricou ex niste note muzicale cu niste buze langa si o mana sau niste aripi carenu stiu au o inimioare in mijloc
ceva asa.
Funda pentru cele mai multe si cele mai bune+vot

Răspuns Câştigător
| IonelaNela97 a răspuns:

Glittery.pl de aici se iau toate pozele de care ziceai tu'h :
-Trebuie sa folosesti google translator ca sa intelegi fiindca nu e scris in romana
-Is tot felul de poze, cu note muzicale decorate cu sclipici si inimoare, etc (pg asta e sursa principala)
-Trebui doar sa stii sa umbli... Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Google.image, avon.comedy, pasaj.greater

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Mie mi se pare ca siteul cu cele mai originale poze este http://weheartit.com/ asa ca ti-l recomand. acolo gasesti poze artistice :D :P

| Mihaela111 a răspuns:

Pe www.desktopnexus.ro sunt multe imagini pe categorii si poti cauta acolo