| crisbebe a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site unde exista conturi bancare(carti de credit)si sunt codul cartii de credit si numarul cartii de credit sau daca aveti trimiteti-mi si mie in privat un cod de credit si numarul cartii si logic numele nu ma intereseaza sa aiba bani pe ea sau sa nu fie expirata ma intereseaza doar numele pe care e facuta; codul cartii si numarul cartii de credit si numele pe care e facuta(si sa fie reala)
FUNDA

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva, de principiu conturile bancare nu sunt publicate pe internet, in afara celor pentru cauze umanitare ori ale magazinelor online. Cu atat mai putin nu sunt publicate datele cartilor de credit, acestea sunt confidentiale. Tu nu-ti dai seama ce ceri? Numai bine!

| PinkPanther a răspuns:

Nu cred ca e nimeni atat de nebun incat sa isi asume un asemenea risc si sa iti dea datele.

| Mary496 a răspuns:

WoW,asta e ilegal! Nimeni nu is dau codul si numar cartii de credit.E pur si simplu o stupiditate, mai ales pentru ca iti poate lua bani de pe card.Banuiesc ca vrei sa iei ceva de pe internet, sau vrei sa iti creezi un cont pe un site in care iti cere un card pentru verificare de varsta.NU,NU ITI DA NIMENI!

| crisbebe explică:

Ma multumesc cu una expirata care nu o mai folositi si daca ar fi ilegal TPU nu mi-ar fi acceptat-o