| P1xuLeTzz a întrebat:

Dati-mi un link unde pot vedea Universitatea Monstrilor dublat in romana! funda

4 răspunsuri:
| Nicu_Cristi_1975 a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=lLs9UsiaGcGOtQa92oCwDw#q=universitate+monstrilor+online+dublat+in+romana

| adyCR7 a răspuns:

Daca sunt catva online atunci nu sunt intregi, poti sa-l vezi la cinema si dublat si subtritrat 3d complet

| P1xuLeTzz explică:

L-am vazut pe filme online.net intreg si subtitrat..deci dc mai are rost sa merg la cinema?laughing

| NituRaul a răspuns:

Cea mai buna calitate o gasesti pe cinemaxx link:http://cinemaxx.rs/monsters-university-2013-video_6fb3ab1de.html Vizionare placuta :)