| allebwa a întrebat:

Dati-mi va rog idei de jocuri pentru PC sau PS2 (nu ma refer la jocuri online) ca ma plictisesc.
Dau funda la cel mai rapid si bun raspuns!

3 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Uite propunerile mele:

PC: The sims 3, The sims 3 World Adventures, GTA San Adreas, GTA IV, Roller Coaster Tycoon 3, Warcraft, Fifa 11;

PS2: GTA, Shrek 3, Tekken 5, Happy Feet, Harry Potter and the Goblet of Fire;

Bye!

| allebwa explică:

Sorry nu dau inca funda.Pentru ca le am si le-am terminat pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nedd for speed hot pursuit; nfs carbon; nfs undergroand; gta vice city etc.