| Biu90 a întrebat:

Ma plictisesc si as vrea sa ma joc cate ceva online, ma refer la jocuri din astea mici gen trophymanager, top eleven( pe facebook). nu vreau doar fotbal, poate fi si altceva, dar sa nu imi ia toata ziua. Dati-mi idei va rog! funda pentru cea mai buna

2 răspunsuri:
| Mada_2575 a răspuns:

Intra pe miniclip.ro funnda?

| Salajan_Petrut_1997 a răspuns:

Pai soccer manager,ea sports fifa superstars, sokker manager, fantasy manager(iti alegi tu o echipa), ultimate fotbal manager, galacticos fotball 2012... funda!