| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Dati-mi va rog niste site-uri in genul TPU, conquizdator, etc sau site-uri de plictiseala in afara de clopotel bla bla bla c le stiu si m-am plictisit de ele.mersi:d

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.intrebariinteresante.ro
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Http://www.iluminatus.ro

| Annitu a răspuns:

Prieteni.ro

| BlueByMe a răspuns:

Intra pe asta:este un site SOOOOPER :D :
www.buburuza.net
gasesti tot ce vrei aici si te prapadesti de ras :))
mai e unu www.kappa.ro
ii si asta un pic fain...:)

| rey a răspuns:

Site-uri sunt destule, dar in fine, nu asta conteaza, conteaza ca nu trebuie sa tratezi efectul adica plictiseala ci cauza, nu prea ai voie sa te plictisestihappy.
tot timpul incearca sa nu tratezi efectul ci cauzawinking.

| trilulilu_6197 a răspuns:

Www.missbimbo.com
Iti creezi o fata, ii faci un prieten, o casa. bla bla bla. Vezi si tu acolo.