| Xlove64 a întrebat:

Buna TPU...
M`am plictisit! straight face
Ziceti`mi si mie ce sa fac ca sa`mi treaca plictiseala...sau dati`mi niste site-uri sau ceva de genu. thinking
Dau funda...

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Citeste ceva, fa un sport, plimba-te, sau invata sa-ti faci un site sau blog cu www.ucoz.ro, un sistem complet in limba romana!

| xToxicObsession a răspuns:

Paiiii thinking Uita-te la tv, fa'ti poze, fa'ti o gustare, fa'ti un blog, vorbeste pe messenger, mai fa'ti din teme daca aihee hee, asculta muzica, citeste ceva, uitat'e la un film/serial.

| MsPisic a răspuns:

Pune mana pe o carte!