| XCoryZ a întrebat:

Dati-mi va rog un site englez-roman pe care sa imi si traduca cuvintele dar sa mi le si pronunte. (daca exista un astfel de site)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hallo.ro/? l=ro

scrii cuvantul, dai enter si iti apare tradus si in stanga, langa cuvantul tastat de tine este un megafon si apesi pe el si ti-l pronunta.bafta!

funda!:D

10 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#en|ro|
in dreapta este un sonor. Apesi pe el si iti pronunta cuvantul!

| AoiTori a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT Funda?

| ゼロの a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT
dai in casuta unde ai scris cuvantul in dreapta jos ai un mic difuzor dai pe el si iti zice.IN ambele limbi.
P.S nu scrie mai mult de 10 cuv. deodata.

| VampireDj a răspuns:

Google translate

| Raduta_Constantin_Cornel_1984 a răspuns:

Mergi pe google sus ai traducere sau translate alegi de acolo limba scrii cuvintele iar in dreapta jos in dreptul fiecarei limbi ai un difuzor click pe el si ai si pronunctia

| Iulia1231 a răspuns:

Google Transale. http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT

| KiLYoU a răspuns:

Http://translate.google.com/ cel mai bun scrii cuvant til traduce si mai iti spune funda?