| Mindjackk a întrebat:

Dau cont Farmerama de level 75 in grija! Gratis.
Dar vreau sa aiba + 18 ani, vreau sa fie serios, sa nu-si bata joc de ferma.
Lasati ID vostru aici.

5 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

A.le_x20@yahoo.com uite eu am 13 ani si sunt serios cand e vorba de un joc la care cineva a muncit asa multwinking
si eu joc farmerama aproape fac 46happy

| RawkFX a răspuns:

Razvanpirvan@yahoo.com am 17 si am o poza de cand aveam 15 ani

| hiseu a răspuns:

Hai sa muncim amandoi big grin
promit sa nu schimb parola, nume
si nu voi face schimbari in ferma fara sa te consult pe tine
adresa mea youf8181@yahoo.com
si am 18 ani big grin
promit seriozitate, si eu am un cont de lvl 79 si stiu cat de greu e sa ajungi asa de sus

| Yonutz_Vyktor_1998 a răspuns:

Vreau eu ca si eu am cont de 74 ID:wyktor_yonut99

| Ionutz_Maddallyn_1997 a răspuns:

Madalinfatom id-ul meu si as vrea contul sa am grija de el sunt aproape la lvl 85 pe contul meu de farmerama deci cred ca sunt responsabil daca mia este valabil bagama in lista ta de messenger si vorbim ....PS : am 34 de ani