| Ochiialbastrii a întrebat:

[Dau frunditsaa:X] Buna! am si eu o intrebare... cum pot sa folosesc fonturile de pe www.dafont.com? Un coleg mi-a spus ca trebuie sa le pun in C/Windows/Fonts... :D am inncercat iar cand apas click dreapta nu apare"paste" ma puteti ajuta? va rog. daca stiti dati add la id meu : stef_sam2000. sau lasati raspuns :d

2 răspunsuri:
| Ochiialbastrii explică:

Pai problema e ca nu pot sa dau "paste"! big grin

| AndreiD a răspuns:

Downloadezi fontul,>dezarhivezi>dai copy>intri in start>control panel>fonts>apoi dai paste. dai un restart(daca ai deschis) la orice program gen paint, word, excel, photoshop etc si cam asta e...