| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Dau funda! Am nevoie sa`mi schimb numele pe Facebook, si nu merge scrie : " Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below. "
M`am saturat, doar de 2-3 ori l`am schimbat si la alti merge sa schimbi. Ce sa fac? Am acelasi nume de 1 an!

1 răspuns:
| Traveler12 a răspuns:

Pai asta nseamna ca ai mai pus un unde mai asemanator. sau ca ai dat de fff multe ori sa iti schimbi numele. si ca ai scris prea multe carcatere
incearca sa faci cu mai putine litere.si un nume care nu seamana cu altele ce ai vrut sa le pui. daca nu merge. asteapta vreo o zi doua. sau 3. si apoi mai incearca odata. happy

Întrebări recente