| Alecsanndraa a întrebat:

O intrebare in legatura cu facebook.
Mi-am schimbat numele cam de 5-6 ori si acum nu mai imi merge sa pun altul.
Imi spune : "Name Change Limit Reached
Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below."
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| MadutzaB a răspuns:

Nu mai poti face nimic deoarece tu practic ai schimbat numele si ai indus in eroare calculatorul.Acela se presupune ca era numele tau real si trebuia logic sa fie schimbat de 2 ori.

| silence a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu
dar din pacate nu poti face nimic :]
iti spune ca ai ajuns la limita de a'ti schimba numele
tot ceea ce poti face e sa-ti alegi un nume din cele vechi
si cam atat.
sper ca ai inteles ceva :p