| PTL a întrebat:

Funda, la FaceBook cand vreau sa-mi schimb numele imi apare "Name Change Limit Reached
Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below." Si nu stiu ce sa facstraight face Vreau sa mi-l schimb neaparat. Unde trebuie sa dau ca-sa pot sa imi fac alt nume :-s?

5 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Pai daca ti'ai schimbat numele de prea multe orihee hee
Facebook nu e ca si hi5u' sa iti schimbi numele de n ori pe zi. Aici,normal e sa iti scrii numele tau real, sau porecla.Nu cred ca ti-l mai poti schimba, poate sa iti faci alt contwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bii26 a răspuns:

Tu chiar nu stii engleza?straight face
Zice că ai depăşit limitastraight face
Pune şi tu un nume mai scurt.

| PTL explică:

Logic ca stiu engleza,
Dar am pus aia aici ca sa imi aratati unde trebuie sa dau oh go on.

| LoooVe <3 a răspuns:

@SecretName, tu ai fb?
Zice ca ai schimbat de prea multe ori, dar eu care nu mi-am schimbat numele niciodata tot nu pot. Nu poti sa til schimbi, doar daca iti faci un account nou... Good luck big grin