| AlexUnder a întrebat:

Dau funda. Am o problema cu camtasia studio 7 l-am instalat corespunzator iar cand il poarnesc imi apare logoul ala de inceut si duao imi apare not respondig si iese da eu nu apas pe nimic si sunt esit cam din toate aplicatiile cine stie de ce?

1 răspuns:
| robertionutz3333 a răspuns:

Problema este ca pcu tau este prea slab pentru a folosi camtasia studio 7 sau e din cauza windowsului sau nu permite antivirusul daca nai antivirus si pcu e ubn e din vian windowsului funda?