| alex995 a întrebat:

Salut am si eu o problema am instalat sleeping dogs imi intra in el dar imi ramane imaginea alba si cand apas imi apare not responding si imi iese ce are >>?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care din ele? Cheats sau Definitive Guide?

| Fafika a răspuns (pentru darrio2007):

Am windows 7 si am instalat sleeping dogs si cand intru in el imi apare ecranul alb si iese imediat, va rog foarte mult ajutati-ma si pe mine ca am cautat peste tot si nu situ ce are. Multumesc

| darrio2007 a răspuns:

Este un wallpaper.Dezinstaleaza-l si instaleaza iar.

| clau10diu a răspuns:

Salut, e din cauza crack-ului Schimba crack si o sa-ti mearga 100%, Asa imi facea si mie la inceput, dupa m-am chinuit un pic si am reusit... FUNDA? big grin