| myroserosie a întrebat:

Dau funda! Ce inseamna movie maker si la ce se foloseste? Imi puteti spune care-i treaba cu el? Cum trebuie sa il folosesc si la ce? Va rog, spuneti-mi. Dau funda.multumesc!

Răspuns Câştigător
| EmptyMind a răspuns:

Movie Maker, cum spune si numele este un porgram pe care il primesti impreuna cu windowsul.Se foloseste la facut videoclipuri. Poti pune mai multe videoclipuri intr-unul singur, imagini, sunete si le combini cum vrei tu.Ai de asemenea multe efecte. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Movei marker este un program care se instaleaza odata cu windows-ul.Cu el poti sa creezi si sa editezi videouri.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Movie maker inseamna a face filme... e un program cu care creezi filme