| DeejayAndr3y a întrebat:

Dau funda big grin Primul care zice cuvantul magic La Multi ani! etc ce`a mai frumoasa urare! Ia funda

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

La multi ani! Sper sa aveti parte de un an in care toate dorintele sa vi se implineasca, sa mancati si sa beti mult, sa aveti bani in buzunare, iubire in inima si norocul batand la usa!

8 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Un an no fericit si sa scapi de criza

| SweetSecrets a răspuns:

Previziuni meteo de revelion 2012: prevăzut o furtună de pupici şi îmbrăţişări … te sfătuim să închizi umbrela şi să deschizi inima. La Mulţi Ani şi un An Nou Fericit!love struck

| Shado15 a răspuns:

La multi ani! Un an nou fericit! Sa te imbeti cu colalaughing! asa fac eusmug

| Shado15 a răspuns:

La multi ani! Un an nou fericit! Sa te imbeti cu colalaughing! asa fac eusmug.

| PrinceOf a răspuns:

La multi ani! Un an nou fericit!

| Alexutzza93 a răspuns:

In Noul An ce vine iti urez sa ai cele mai dulci zile de luni, cele mai perfecte zile de marti, cele mai frumoase zile de miercuri, cele mai fericite zile de joi, cele mai prietenoase zile de vineri, cele mai de succes zile de sambata si cele mai pasionale zile de duminica. La multi ani!

| riddhima a răspuns:

Un inger alb pe un fulg de nea va trece azi prin casa ta si-ti va spune bland, soptit LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT! 2012 pls funda puppy dog eyes

| AliedRO a răspuns:

Catelus cu parul cret, sa ai jeepu-in cotet.Sa ai o vila cu piscina, pe Madonna ca vecina, si o lopata pentru bani...
La anul si la multi ani!