| Dootzy a întrebat:

(Dau funda)
Daca trebuie sa va luati un jurnal, ce ati alege? Un jurnal cu lacatel si cheie sau unul cu cifru (cod de numere)?

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

As alege unul cu cifru pentru ca acea cheie poate fi gasita! Succes la scris secrete big grin

19 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Cu lacat si cheie e mai clasic si mai potrivit pentru un jurnal.
p.s. asa am si eu.

| Tera a răspuns:

Cu lacat si cheie e mai clasic si mai potrivit pentru un jurnal.
P.s. asa am si eu.

| Oxanna a răspuns:

Unul cu cifru, pentru ca cele cu cheita sunt mai,, nesigure'' deoarece poti pierde cheia sau daca ti`o gaseste cineva e destul de neplacut...depinde acum si de ce iti place tiehappy

| LoveSelena a răspuns:

Unul cu cifru si mi-asi spune ziua si luna in care m-am nascut si e mai fain si mai secret

| TTM5 a răspuns:

Cu cifru.

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Eu as zice unul cu cifrutongue
Deoarece cheia poate sa fie gasitatongue

| Malo a răspuns:

Buna Flory happy mai important decat cifru sau cheie e sa il pastrezi intr-un loc unde sa nu il poata gasi altcineva dar ca sa iti raspund la intrebare. cifru happy

| Dootzy explică:

Eu am cu cifru.

| Dootzy explică:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,nu stiu cui sa-i dau funda ca mie imi plac alea cu cifru si ati ales cifru mai multi:-((. Stiu! O sa aleg cu cifru.pe cel mai serios.A,app @AdutzzaAreChefDeConservaDePeste,se foloseste foarte usor cifrul:pe marginea jurnalului este o banda cu butoane cu cifre,pe spatele jurn. este un cod,razuieste-l,vezi daca e bun si apoi dezlipeste-l ca sa nu-l vada nimeni, dar sa isi ia cu cifru cei cu memoria buna, care poa'sa tina minte codul.

| DonCorleone a răspuns:

Eu mi-as lua cu lacat pentru ca lacatul e usor de folosit
eu nu mi-as lua cu cifru ca se poate sa il uit si dupa aia
PAPA jurnall rolling on the floor

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Cu cifru...este mai sigur

| AҜane a răspuns:

Eu mi-as lua cu cifru

| acestaesteunnume a răspuns:

Cu lacatel...la cifru nu ma pricep deloclaughing

| MissJupiter a răspuns:

Eu am jurnal cu cifru pe nu-l uit niciodata deoarece este anul in care m-am nascut asa poti sa faci si tu : sa iti cumperi un jurnal cu cifru si sa pui anul nasterii ca cifru ca sigur nu uiti cand te-ai nascut rolling on the floor dar pentru mai multa siguranta gaseste-i si o ascunzatoare buna

| denysaella a răspuns:

As-i alege unul cu numere deoarece e mult mai sigur si cheile poti sa le pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua un jurnal cu cheie...mi se pare exagerat varianta cu cifru.in fond este un jurnal, daca il tii ascuns e ok.

funda? :*

| lc13cm3 a răspuns:

Cu cheie si lacat

| AnamariaSiAtatFacarilor a răspuns:

Buna`Flory. Eu nu prea stiu ce sa iti spun pentru ca la lacatel ai cheie si e posibil sa o pierzi sau sa iti prinda cheia si sa faca o copie si la cifru... vei uita codul...mai bine iti iei un jurnal simplu si sa il ascunzi bine, bine de tot. happy

| koooooomy a răspuns:

De unde poti lua jurnalul cu cifru?

Întrebări recente