| Alice_9260 a întrebat:

Dau fundahappy. Sa trecem la subiect.Am un blog si am inceput sa scriu un fanfic.As vrea sa stiu cum pot sa adun multi cititori? Am nevoie si de comentarii.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| PostelnicuDan a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa optimizezi SEO, sa creezi backlink uri, content nou, foloseste retelele de socializare si vizitatorii vor veni. Postez aproape zilnic articole ce ajuta utilizatorii wordpress pe site-ul meu www.launpahar.com. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Loloz a răspuns:

Pai iti pui linkul de la blog pe alte site-uri pe care ai cont sau rogi prietenii sa iti faca publicitate sau chiar ei sa isi puna linkul de la blogu tau la eiwinking