| Alian2000 a întrebat:

Sunt noua pe aici și as vrea să știu cum pot sa îmi promovez blogul. Să am mai mulți urmăritori și cititori.
Vreau sa va mai spun că pe blog scriu o carte care se numește " Dream"

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Draga de fata daca nu ai citit regurile imi pare rau sa iti stric visul de a iti face promovare aici noi toti utilizatorii putem sa te raportam ca spam pentru ca iti faci recalama recomandat ar fi sa gasesti pe cineva cu canal de Youtube sa iti faca promovare