| JustMe4ever a întrebat:

DAU FUNDA!
Spuneti-mi si mie niste jocuri din acelea online gen Ikariam, Matin2, Lady popular care sa fie mai de fete si nu prea complicate.
Pentru cele mai frumoasa dau FUNDA

8 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Barbie girl.
Stardoll.
Imvu.

| Eyshan a răspuns:

Mall World, Our World, Imvu, Sorority Life, Wedding, Streethttp://apps.facebook.com/totally_spies_jeu/?ref=bookmarks&count=0

| dulkika a răspuns:

Travian, Imvu, World of Warcraft(WOW), Perfect World si Lord Onlinewinking. Distractie placuta!happy

| geany1997 a răspuns:

Smallworld - HI5; Imvu; Farmerama... sper ca te-am ajutat. funda?:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand se scrie metin2 si iti mai dau eu un joc iti dau si cont daca vrei
grand fantasia

| JustMe4ever explică:

Imi cer scuze ac am scris gresit Metin2