| gheorgheasdasa a întrebat:

Dau funda! ziceti-mi si mie un site online de poker ..foarte populat.dar sa aiba optiunea sa nu joc pe bani reali ci pe bani virtuali ..Parca de genul asta era Full Tilt Poker.dar a fost inchis :s

Răspuns Câştigător
| PrundarDaniel a răspuns:

Incearca pe PokerStars.ro

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Pe yahoo

| Deliadelias a răspuns:

Http://www1.remi-online.ro/poker Aici mai joc eu poker cand ma plictisesc:">. Este un site foarte bun, [ poti juca si remi, biliard s.a.], Trebuie doar sa-ti faci cont :d.

Bafta:).

| gheorgheasdasa explică:

Sunt foarte putini jucatori..eu ma gandeam la un site la care joaca minim cateva mii de jucatori.un site cunoscut

| Addie67 a răspuns:

Eu ma joc foarte mult pe un joc online se numeste,, GameDesire" e foarte dragut acel site contine ff multe jocuri... daca vrei sa concatatez pe joc si daca intri sunt Addie67