| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita! Buna. va-s ruga frumos sa-mi spuneti si mie unde as putea gasi aproximativ toata cartea de la midnight sun daca se poate dar de la capitolul 12 in sus tot pe comunitatea TPU am gasit persoane care au citit toata cartea va rog frumos sa ma ajuati si sa-mi lasati o adresa de mail daca aveti cartea in intregime, sau de unde as putea downloada (DE PE CE SITE)multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| As_2479 a răspuns:

Nu cred ca este deoarece nu e scrisa complet nu e terminata, poate de aia nu o gasesti in intregime pe net