| miha90z a întrebat:

Dau fundita! Stiti cumva daca in Princess Club rezervarea mesei se plateste separat? Adica pentru rezervarea unei mese este nevoie de o consumatie minima de 1 sticla alcool+soft drinks sau poti sa ai consumatie de 1000 ron si tot platesti o anumita suna pentru masa

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Nu se plateste rezervarea unei mese. Conditia este sa consumi minim o sticla de alcool + soft drinks. Exemplu: O sticla de Jack Daniels + 4 redbull (au tot felul de oferte). In rest, ce consumi este bine venit pentru club happy

1 răspuns:
| robyiyo a răspuns:

Nu se plateste separat, din cate stiu eu, am fost si eu acum vreo 2 luni si o sa am balul luna asta acolo.