| Mihai1111111111 a întrebat:

Dau fundita va rog mult mult ajutati-ma.

Vreau sa imi deschid porturile la router pentru a putea tine un server de cs.

Am router Huawei HG655b : http://imageshack.us/photo/my-images/198/unledjeq.png/

Spuneti-mi ce sa pun in fiecare casuta plzz.

2 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

E greu de facut...Am si eu router la fel ca al tau si eu mi-am deschis porturile.(daca nu ai porturile deschise nu poti sa ai sv de cs sau sa ai radio).

| Jko4r a răspuns:

Te ajut eu ca stiu cum se facewinking. Mi-am deschis si eu un server acum 2 zile si pot intra playeri. Lasa-mi un mesaj pe PM. SI TE AJUT!